OUPiS Facebook
OUPiS Google Plus
Ośrodek Usług Pedagoficznyhc i Socjalnych - Łódź

Ośrodek Usług Pedagogicznych
i Socjalnych ZNP Filia w Łodzi
90-434 Łódź, ul. Piotrkowska 137/139
tel.: 42 636 21 18, fax: 42 637 72 52, e-mail: lodz@oupis.pl

wyszukiwarka:
Oferta szkoleńRok szkolny 2020/2021

Zasady prywatności

  1. Serwis www.lodz.oupis.pl chroni dane osobowe wszystkich użytkowników, szanując ich prywatność. Dlatego też można go odwiedzać bez konieczności ujawniania danych osobowych z wyłączeniem spraw związanych z wypełnieniem internetowego formularza zgłoszeniowego na wybraną formę doskonalenia zawodowego oraz opcji newsletter.
  2. Warunkiem otrzymywania bezpłatnego newslettera serwisu www.lodz.oupis.pl jest wpisanie odpowiednich danych w formularzu, które automatycznie zostaną dodane do listy mailingowej. Każdy z użytkowników systemu newsletter ma prawo w dowolnym czasie zmienić lub usunąć swoje dane.
  3. Dane użytkowników, którzy zarejestrowali się w systemie newsletter serwisu www.lodz.oupis.pl, wykorzystywane są tylko w celach wysyłania informacji o serwisie w postaci wiadomości e-mail. Żadne dane indentyfikacyjne nie są przekazywane osobom trzecim.
  4. Użytkownik w każdej chwili może wypisać się z listy newslettera poprzez kliknięcie odpowiedniego linku umieszczonego na stronie lub na dole otrzymanego maila.
  5. Zmiana danych użytkownika możliwa jest po zgłoszeniu prośby za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na podstronie kontakt lub po uprzednim kontakcie telefonicznym z biurem Ośrodka Usług Pedagogicznych i Socjalnych ZNP Filia w Łodzi, który również widnieje na stronie
  6. W przypadku naruszenia przez użytkownika polityki prywatności lub prawa, jego dane mogą być udostępnione odpowiednim organom państwowym lub samorządowym.
  7. Serwis www.lodz.oupis.pl może wykorzystywać pliki cookies, które poprawiają korzystanie z jego zasobów. Pliki te nie zawierają danych osobowych użytkownika, tylko użyteczne informacje przechowywane, które może odczytać serwer www.lodz.oupis.pl. Wyłączenie plików cookies w przeglądarce nie pozbawi użytkownika dostępu do zasobów serwisu www.lodz.oupis.pl, ale może utrudnić wyszukiwanie zamieszczonych w nim informacji.
  8. Serwis www.lodz.oupis.pl zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności. Nowe ustalenia obowiązują użytkowników od momentu udostępnienia ich w serwisie www.lodz.oupis.pl.
  9. Każdy, kto korzysta z systemu newsletter serwisu www.lodz.oupis.pl, akceptuje zasady niniejszej polityki prywatności.

Kalendarz wydarzeń

 Poprzedni CZERWIEC 2024 Następny 
PnWtŚrCzwPtSoNd
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera

zapisz wypisz

Zgadzam się na zasady prywatności serwisu
Partnerzy